Bolu Arkadaşlık Platformu

admin     08-30-20     Sohbet Odaları     Bolu Arkadaşlık Platformu

Bolu Arkadaşlık Platformu

Türkiye’nin en kaliteli sohbet sitesi ile chat yapmaya ne dersiniz ?Boluchat sitesi ile bolu dan sunucumuza katılan ve sohbet eden arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz çevrenizdeki insanlardan sıkıldınız bunaldınız mı ? Yeni insanlarla tanışmak mı istiyorsunuz hayatınızın monotonluğundan şikayetçi misiniz o halde gelin bu yazımızı okumaya başlayın ve hayatınıza renk katmanın ilk adımını atın, Bolu mobil sohbet ile dünyanın dört bir yanından insanlarla konuşabilir ve hayatınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz evinizde iş yerinizde cafe de otururken veya seyahat ederken keyifli ve eğlenceli bir şekilde online chat sitelerinde keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz ve gününüzü mutlu bir hale getirebilirsiniz sohbet odaları ile insanlarla iletişim kurabilirsiniz ve iletişim yönünüzü geliştirebilirsiniz arkadaşlar.

Etkileyici Sohbet Başlangıçları

İletişim artık daha hızlı, daha kısa hale geldi ve bazıları hiper diyor. Mesajlaşma yüz yüze görüşmelerden veya telefon görüşmelerinden daha düşük anahtarlıdır ve daha az sinir bozucudur. Derin bir nefes alın, cesaretinizi toplayın ve chat yapmaya başlayın.
1. “Tahmin et dün ne oldu?”
2. “Peki, şimdi beni düşünmekten başka ne yapıyorsun!”
3. “Bugün okul nasıldı?” Cevap “Tamam, sanırım” veya “Oldukça normal” gibi bir şeyse, ödevleri, yaptıkları fen deneyi, yaptıkları coğrafya projesi, bir sonraki kitap raporu hakkında ne yaptığını sorabilirsiniz. ya da yakında çıkacak olan sınavlar.
4. “Sadece aklıma başladın ve Selam diyeceğim”
5. “Harika bir ceket!” Ya da ayakkabı, saç modeli ya da benzeri… Herkes övgü almayı sever.
6. “Bugün uyandım ve bir şeylerin eksik olduğunu düşündüm. Yataktan kalktım, cep telefonumu aldım ve sana bir selam gönderdim. Günaydın”
7. “Hey, beni düşünmeyi bırak .. naber?” Böyle bir metin, biraz tanıdığın ve flört etmek istediğin biri için idealdir.
8. “Eminim haftasonum hafta sonunu yenebilir.” Bu özellikle harika bir konuşmadır, çünkü sadece bir konuşma başlatmakla kalmaz, aynı zamanda bir tarihe de yol açabilir.
9. “Hangi şarkı senin favorin?” İlgi alanı hakkında konuşun.
10. “Yaşamak için 24 saatiniz kalsaydı, hayatınızın geri kalanını nasıl geçirirdiniz?” gizemli sorular büyük konuşmalar açıcılar olabilir.
11. “Hey, ne yemek yapıyorum?” Klasik bir konuşma başlatıcısı her zaman çalışır!

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?